Vrba

vrba

3.3. - 12.3.
4.9. - 13.9.

 

Lidé ve znamení Vrby

Lidé narození ve znamení Vrby mají velmi složitou povahu, která se nesetkává s přílišným pochopením. Jsou věčně nespokojení, náladoví a neklidní, což pramení z pocitu méněcennosti. Citlivě a intenzivně vnímají vše, co se kolem nich děje, jejich empatie je až neuvěřitelná, čehož má tendence občas zneužívat k manipulaci druhých. Ti si těchto důmyslných intrik většinou ani nevšimnou, neboť měli tu čest se setkat s odborníkem na lidské duše. Nenaučí-li se s tímto darem pracovat, nikdy nebudou vyrovnaní a sebejistí.

Navzdory celoživotní nespokojenosti si dovedou užívat života a přesně vědí, co od něj očekávají. Ani v lásce nenacházejí lék na svá duševní trápení, ale pokud najdou ten pravý protějšek a získají jistotu, mají velkou šanci zbavit se vnitřního neklidu.

Vztahy

Kvůli svým schopnostem, které spousta lidí nedokáže a nechce pochopit, nemívají osoby narozené ve znamení Vrby v životě mnoho přátel. V očích ostatních mohou působit jako podivíni. Jejich zvýšená vnímavost jim o ostatních napovídá nejen to dobré, proto mají občas tendence se ze společnosti vyčleňovat zcela dobrovolně.

Zdraví

Obvykle se tito lidé dožívají úctyhodného věku v plné síle, ale mohou se projevit duševní choroby, které pramení z jejich celoživotní nespokojenosti. Pokud jsou ale obklopeni chápavými lidmi, žádné vážnější nemoci nehrozí.  

Práce

Díky vrozené empatii bývají vynikajícími psychology a učiteli, mohou být i úspěšnými kriminalisty. Zajímají se o lidské osudy, ale měli by se vyvarovat zneužívání svých schopností číst v lidských duších.

+ -
Vnímavá Nestálá
Citlivá Manipulátorka
Cílevědomá Nespokojená
Nápaditá Neklidná
Empatická  

TIP NA DNEŠEK

Lunární kalendář na dnešní den: