Líska

líska

22.3. - 31.3.
24.9. - 2.10.

 

Líska je nenápadná, drobná a často si jí ani nevšimnete, a přesto je nesmírně užitečná. Lidé narození v tomto znamení jsou přesně takoví. Pod maskou všedních a nevýrazných osob se skrývá nadprůměrná inteligence, nadání a intuice, které dokážou patřičně zúročit. Velmi dobře si uvědomují své přednosti a v některých případech jsou schopni jich i zneužívat.

Jsou vynalézaví a vytrvalí bojovníci, pokud jde o prosazení dobra a spravedlnosti, ale jejich vrozená hamižnost jim nedá si odepřít podíl za úspěch. Jako partneři mívají někdy období nespokojenosti, která se projevují až nesnesitelným chováním, ale jde většinou jen o krátkodobý stav.

Vztahy

V partnerském vztahu s člověkem narozeným ve znamení Lísky je to jako na houpačce, a to i případě, že má tento vztah pevné základy. Tito lidé jeden den zahrnují svůj protějšek vším, co mu vidí na očích, a druhý den se na něj ani nepodívají. Rádi organizují společný volný čas do nejmenších detailů, ale i své vlastní plány si dokážou překazit, pokud se dostaví špatná nálada.  

Zdraví

Stejně jako jejich nevyzpytatelná povaha, je i jejich zdraví kolísavé. Bývají náchylní k onemocnění ledvin, močového měchýře a jater. Trpí-li nějakou nemocí, očekávají od svého protějšku nadstandardní péči.  

Práce

Uplatní se v oblastech, kde je třeba zapojit vlastní invenci, ale pokud nedostanou odpovídající ohodnocení, nemají motivaci svou práci dělat pořádně. Rádi vidí za svou prací hmatatelné výsledky.

+ -
Inteligentní Náladová
Nekonfliktní Hamižná
Bojovná Nevyrovnaná
Nadaná  
Podporující  

Známé osobnosti narozené ve znamení Lísky

Mahátma Gándhí, Brigitt Bardot, Raffaelo, Joseph Haydn

TIP NA DNEŠEK

Lunární kalendář na dnešní den: