Oliva (olše)

23.9.

 

Lidé ve znamení Olivy

Jestli existují výjimeční lidé, kteří dělají svět lepším, jsou to právě zrozenci Olivy. Tito klidní, vyrovnaní, přátelští a obětaví lidé dostali do vínku vše, co si člověk může přát. Zpravidla oplývají kromě krásy ducha i neobyčejnou fyzickou krásou a přivádějí k šílenství opačné pohlaví. Jsou nesmírně nadaní, inteligentní, vstřícní, a proto také oblíbení. Nenechají se ovšem využít, a pokud se o to přece jenom někdo pokusí, ztratí tím jejich náklonnost, což jej bude mrzet více než cokoliv jiného. Pro své blízké, a že jich není málo, se dokážou obětovat, což se negativně projevuje na jejich zdraví. Proto někdy mohou působit jako těla bez duše, ovšem jen do té doby, než se opět nabijí energií k dalším dobrým skutkům.

Vztahy

Tito výjimeční lidé mají spoustu dobrých přátel, kterým jsou vždy připraveni nezištně nabídnout pomocnou ruku, nenechají se však využívat. Svého partnera milují nade vše a jsou také schopni odpustit téměř vše, kromě fyzického násilí. Jsou to velmi jemní a citliví lidé, jejichž smyslem života je být tu pro druhé.  

Zdraví

I když občas tito lidé působí unaveně a nemocně, těší se dobrému zdraví. Pokud mají kolem sebe dostatek přátel či milující rodinu, rychle se zotaví z každé nemoci.

Práce

Sháníte-li pracovníka pro nějaký charitativní projekt, je zrozenec Olivy ideálním kandidátem. Pokud jde o pomoc druhým, dokáže obětovat veškeré své síly. Mezi těmito lidmi je spousta dobrovolníků, kterým není lhostejné utrpení druhých a také lékařů či psychologů.

+ -
Obětavá Vyčerpaná
Milující Idealistka
Vstřícná  
Tolerantní  
Sečtělá  

Známé osobnosti narozené ve znamení Olivy

Ray Charles, Romy Schneider

TIP NA DNEŠEK

Lunární kalendář na dnešní den: