Habr

habr

1.12. - 10.12.
31.5. - 10.6.

 

Lidé ve znamení Habru

Lidé narození ve znamení Habru mají silně vyvinutý smysl pro pořádek a disciplínu. Pravidla dodržují vždy pečlivě a totéž očekávají i od ostatních. Neradi vybočují ze zajetých kolejí a ověřených metod. Jsou velmi nedůvěřiví ke svému okolí a dokonce závistiví k úspěchu druhých, ale přesto bývají příjemnými a vyhledávanými společníky. Jejich smysl pro čest jim nedovolí lež a přetvářku, a to ani v případě, že by z ní jakkoli profitovali.

Protože jsou zvyklí dodržovat zažitá pravidla, bývají často neschopní vlastních rozhodnutí a rychlých reakcí na neplánované akce. Stejně jako pracovní závazky je jim svatý i závazek manželství, proto jsou zpravidla věrnými partnery, a to i v případě, že nejsou zcela spokojení.

Vztahy

V partnerském vztahu jsou tito lidé věrní a pozorní vůči citům svého protějšku. I když je čas od času nahlodá nedůvěra v oddanost partnera/ky, bývá to obvykle přechodný stav. Nemají problémy navazovat nová přátelství a jsou ve společnosti oblíbení.    

Zdraví

Fyzicky jsou na tom zrozenci Habru velmi dobře, ovšem mohou se vyskytnout psychické obtíže v důsledku nesrovnání se s většími životními změnami. V takovém případě mohou tito lidé trpět i dlouhodobými depresemi.

Práce

Lidé narození v tomto znamení oplývají talentem v umělecké oblasti a rádi se nechávají unášet svou fantazií. Mají rádi úspěch, ale ne kvůli materiálnímu ocenění, spíše je láká sláva a uznání, pro které jsou ochotni obětovat spoustu času a své příslovečné píle. Uplatní se všude tam, kde je vyžadována disciplína a dodržování pevně stanoveného řádu.

+ -
Pořádný Nesamostatný
Čestný Závistivý
Disciplinovaný Nerozhodný
Věrný Zmanipulovatelný
Zásadový  

Známé osobnosti narozené ve znamení Habru

Robert Schumann, Bohuslav Martinů

TIP NA DNEŠEK

Lunární kalendář na dnešní den: