Dub

dub

21.3.

 

Lidé ve znamení Dubu

Člověk narozený ve znamení Dubu je velmi tvrdohlavý a ctižádostivý. Navenek působí jako rozdvojená osobnost, neboť jak rychle dokáže vybuchnout a hádat se do roztrhání těla, tak rychle se zase zklidní a je ten nejroztomilejší společník. Miluje uznání a obdiv své osoby, a pokud se mu ho nedostává, ztrácí zájem a motivaci.

Vyjít s ním dlouhodobě v partnerském vztahu může jen opravdu trpělivá povaha, která nebude šetřit chválou a dokáže přejít občasné výbuchy. Na oplátku dostane čestného, vynalézavého, romantického a silného ochránce. Závazky nejsou pro lidi narozené ve znamení Dubu to pravé, neboť nadevše milují svobodu. Budou-li do závazku tlačeni, pravděpodobně se stane, že už je neuvidíte.

Vztahy

Partnerský vztah s touto osobou bude velice pestrý a ne vždy harmonický. Ale i přes občasné výbuchy a hádky se na tohoto člověka můžete spolehnout, že v případě problémů bude stát za vámi. K manželství a jiným závazkům se nenarodil, takže je zbytečné jej k takovým krokům nutit.

Zdraví

Vážnějšími chorobami zpravidla netrpí, ty méně vážné si nepřipouští. Donutit jej jít k lékaři je téměř nadlidský výkon, neboť doktory a léky nesnáší. Většinou je zdravý a plný energie, kterou si potřebuje vybíjet sportem, aby nedocházelo k jejímu ventilování v nesprávných chvílích.

Práce

Lidé narození ve znamení Dubu jsou velmi ctižádostiví. Jejich velké ambice často způsobují, že jsou ochotní jít i „přes mrtvoly“. Jsou to vůdčí osobnosti a jen neradi se o své prvenství dělí. Jejich motivací je i vrozená touha po penězích.

+ -
Přátelský Tvrdohlavý
Ctižádostivý Nestálý
Pracovitý Výbušný
Zásadový Hádavý
Společenský  

Známé osobnosti narozené ve znamení Dubu

Johann Sebastian Bach

TIP NA DNEŠEK

Lunární kalendář na dnešní den: