Jasan

jasan

21.11. - 30.11.
21.5. - 30.5.

 

Lidé ve znamení Jasanu

Štěstí přeje připraveným a na člověka narozeného ve znamení Jasanu toto pořekadlo platí dvojnásob. Mají dar předvídat události, které nastanou na základě jejich rozhodnutí, což z nich dělá neuvěřitelně schopné stratégy, hlavně ve spojení s jejich dobrými organizačními schopnostmi.

Obvykle bývají tito lidé ambiciózní, rádi a rychle se učí novým věcem a nelépe se jim daří plnit úkoly na poslední chvíli. Na vedoucí pozici jsou přímo ideální, ale potřebují kolem sebe lidi, kteří za ně dokončí to, čemu oni dali jméno a formu, neboť běh na dlouhou trať není jejich nejsilnější stránka. V osobním životě jsou nároční na pozornost protějšku, po kterém vyžadují inteligenci a rovnocennost, jinak se nudí a propadají pesimismu.

Vztahy

Ve vztazích bývají často sobečtí. I když dovedou naslouchat potřebám svého protějšku, je pro ně samozřejmostí, že se jim vše mnohonásobně vrátí. Pokud se tak ovšem nestane, dokážou být velice nepříjemnými společníky. Jsou přesvědčeni o svém postavení „hlavy rodiny“ a nesnesou na tomto místě konkurenci.

Zdraví

Fyzicky jsou na tom tito lidé dobře, poznáte je i podle mladistvého vzhledu a vyzařující energie, která z nich srší.

Práce

Lidé narození ve znamení Jasanu jsou vynikající týmoví hráči i vůdčí osobnosti. Mají přirozenou autoritu a komunikační schopnosti, což z nich dělá skvělé obchodníky, jednatele i politiky. Nemají rádi stereotyp, tudíž vyhledávají kreativní práce s možností osobního rozvoje.

+ -
Stratég Náročný
Učenlivý Sobecký
Pracovitý Diktátor
Nezávislý  
Organizátor  

Známé osobnosti narozené ve znamení Jasanu

John F. Kennedy, Mark Twain, Charles de Gaulle, Viktor Kaplan  

TIP NA DNEŠEK

Lunární kalendář na dnešní den: