Jabloň

jabloň

22.12. - 1.1.
22.6. - 2.7.

 

Lidé ve znamení Jabloně

Lidé zrození ve znamení Jabloně jsou kreativní bohémové s velmi dobrodružnou povahou. Žijí ve své představě o spokojeném životě, která se většinou neshoduje s realitou. Okolí je vnímá jako nepoučitelné a nepraktické idealisty, ale ve skutečnosti jsou to lidé hloubaví s touhou po vědění. Nezaleknou se žádných překážek, naopak to vypadá, že je přímo vyhledávají, aby byla uspokojena jejich touha po dobrodružství. Život se zrozencem Jabloně není příliš růžový, neboť je poněkud odtržený od každodenních problémů, které neřeší. Naopak milostný život bude plný příjemného překvapení. Jejich fantazie téměř nezná mezí, a tak lze mezi nimi objevit nadané spisovatele a umělce.

Vztahy

Kdo se již setkal s nějakým zrozencem Jabloně, jistě ví, že žít s ním vyžaduje mnoho trpělivosti a pochopení pro jeho vnitřní svět. Jsou to nenapravitelní snílkové, kteří se jen těžko smiřují s realitou všedního života. Jejich okolí je většinou vnímá jako podivíny a bohémy, ale na množství přátel si rozhodně nemohou stěžovat.     

Zdraví

Tito lidé jsou náchylnější k chorobám psychického rázu, což může být způsobeno celoživotním pocitem, že jsou odloučeni od společnosti. Proto kolem sebe potřebují osoby chápající a tolerantní.  

Práce

V zaměstnání většinou nenajdou naplnění, hlavně pokud jde o práci, která vyžaduje disciplínu a řád. Nemají rádi tato omezování jejich rozletu, proto na takovém místě dlouho nevydrží. Pevná pracovní doba je pro ně noční můrou. 

+ -
Kreativní Nestálá
Dobrodruh Nepraktická
Vášnivá Nerealistická
Obrazotvorná  
Odvážná  

Známé osobnosti narozené ve znamení Jabloně

Antoine de Saint-Exupéry, Rudyard Kipling, Eduard Bass, Marlene Dietrichová, William T. Kelvin, Paul Rubens

TIP NA DNEŠEK

Lunární kalendář na dnešní den: