Bříza

bříza

21.6.

 

Lidé ve znamení Břízy

Bříza je výjimečná svou neobyčejnou elegancí a skromností a nejinak je tomu u lidí narozených v tomto znamení. Jsou nenároční, bystří, mají výborný vkus a jemnou povahu. Řídí se převážně intuicí a srdcem, což z nich dělá osoby zranitelné a mnohdy propadající se do své vlastní úzkosti. Bříza vedle sebe potřebuje partnera, který jí bude oporou, aby se opět stala sebevědomou a úspěšnou. Na oplátku bude věrná a snese mu modré z nebe.

Člověk zrozený ve znamení Břízy je vyhledávaným důvěrníkem pro svou empatii, příjemné vystupování a morálku. Málokdy se postaví na odpor a raději se uzavře do sebe, což z něj dělá poměrně snadný terč.

Vztahy

Mít za partnerka/ku zrozence Břízy zaručuje pevné rodinné zázemí, věrnost a klidný partnerský život. Pokud bude Bříza cítit, že má ve svém protějšku oporu, udělá vše pro to, aby doma vládla jen pohoda.

Zdraví

Lidé narození ve znamení Břízy se zpravidla těší dobrému zdraví, neboť nemají v povaze se stresovat a přetěžovat. Jejich neustálá touha po vzdělávání jim zaručuje mentální svěžest až do pozdějšího věku.

Práce

Pro svou skromnost a neprůbojnost nebývají tito lidé vhodnými kandidáty na vedoucí pozice. Jsou spokojení v každé práci, která je nestresuje a bývají příjemnými kolegy, vždy ochotnými podat pomocnou ruku.

+ -
Skromná Úzkostlivá
Věrná Zranitelná
Vkusná Moralizující
Podporující Odevzdaná
Empatická  
Elegantní  

TIP NA DNEŠEK

Lunární kalendář na dnešní den: