Jeřáb

jeřáb

1.4. - 10.4.
3.10. - 11.10.

 

Lidé ve znamení Jeřábu

Stejně jako Jeřáb působí lidé narození v tomto znamení jemně a zranitelně. Ovšem za touto slupkou se skrývá nečekaná houževnatost a silná vůle. Velmi často jsou z nich uznávaní umělci, neboť k jejich vrozené zručnosti a vytrvalosti při cestě za svým cílem přidávají také navenek skrytou vášeň, která je pohání vpřed.

Jsou společenští, ale vyhýbají se kolektivům, ve kterých se šíří klepy. Potřebují svým přátelům bezmezně věřit, ale i tak si pečlivě střeží své soukromí. Jako většina umělců jsou ovšem i nestálí v lásce a své sympatie rozhazují na všechny strany, dokud nezakotví ve šťastném manželství. To ovšem může být šťastné jen s tím, kdo na něj nešetří obdivem.

Vztahy

Věrný, obětavý, oddaný…tak to je přesný opak osoby narozené ve znamení Jeřábu. Pokud jde o dobrého přítele, můžete se na něj naprosto spolehnout důvěřovat mu, ale v partnerském vztahu se nevyhnete občasným záletům a egocentrickým výstupům.

Zdraví

Jako rození požitkáři mívají tito lidé sklony k nadměrné konzumaci alkoholu a jiných drog, s čímž souvisí jejich pozdější zdravotní problémy plynoucí zpravidla z jejich celoživotních neřestí.

Práce

Osoby zrozené ve znamení Jeřábu jsou nesmírně šikovní řemeslníci a umělci. Učí se sice pomalu, ale zato s nesmírnou pečlivostí. Jako zaměstnanci budou naprosto oddaní firmě a připravení splnit i nepříjemné úkoly.

+ -
Vytrvalý Nedůvěřivý
Vášnivý Nevěrný
Kreativní Egocentrický
Přátelský  
Zodpovědný  

Známé osobnosti narozené ve znamení Jeřábu

Nielse H. D. Bohr, Le Corbusier, Denis Diderot, Emil Holub

TIP NA DNEŠEK

Lunární kalendář na dnešní den: