Cypřiš

cypřiš

23.1. - 31.1.
25.7. - 4.8.

 

Lidé ve znamení Cypřiše

Osoba ve znamení Cypřiše se uměla narodit. Tito lidé jsou spokojení i přes nepřízeň osudu a velmi lehko se vyrovnávají se stresem. Jejich neutuchající radost ze života dodává lidem na optimismu, a proto jsou velmi oblíbenými společníky a přáteli. Díky své lehkosti bytí mají tendence zlehčovat závažnější problémy, ale ani následná lekce jim nemůže zkazit náladu, spíše si z ní vezmou ponaučení.

Užívají si života plnými doušky, nejraději však se svou rodinou, která je pro ně to nejdůležitější v životě. Nemají rádi omezování jejich vlastní svobody a spokojenosti a dokážou být v takovém případě až nesnesitelní. Navzdory jejich radosti ze všeho, co život přináší, jsou ale také od přírody velice líní a bez ambicí, což jim ovšem vůbec nevadí.

Vztahy

Tito lidé dovedou vnést do vztahu mnoho pozitivní energie, ovšem pokud nejsou ve vztahu spokojení, dovedou bez mrknutí oka spálit všechny mosty a ohlédnout se jinde. Pro své blízké dokážou udělat téměř cokoliv, proto mívají mnoho věrných přátel, bez kterých se ani oni v životě neobejdou. Rádi svou dobrou náladu přenášejí na druhé, a tak se neustále obklopují lidmi, kteří se rádi dají strhnout jejich optimismem.

Zdraví

V pozdějším věku mají zrozenci Cypřiše tendence ztrácet svůj pověstný optimismus a zaměřovat se na své přibývající bolístky. Stárnutí nesou špatně a stávají se z nich často hypochondři.  

Práce

Jestli někdo není stavěný na vedoucí pozici, je to člověk narozený ve znamení Cypřiše. Pod jeho taktovkou hrozí absolutní chaos a anarchie, málokdy dokáže dotáhnout věci do zdárného konce. Jeho svobodnou duši však tyto pozice ani nelákají.  

+ -
Šťastný Líný
Společenský Egocentrický
Milující Nerozhodný
Přátelský  
Svobodný  

TIP NA DNEŠEK

Lunární kalendář na dnešní den: