Jedle

jedle

2.1. - 11.1.
3.7. - 13.7.

 

Lidé ve znamení Jedle

Lidé narození ve znamení Jedle jsou obdařeni výjimečným půvabem, elegancí a přirozenou důstojností. Často jsou nedůvěřiví, zdrženliví a uzavření do sebe, a tak trpí pocitem osamělosti, neboť si obtížně hledají spřízněnou duši.

Na své okolí působí Jedle křehce a možná někdy nudně, ale kdo ji pozná, objeví velice složitou a zajímavou osobnost. Je přirozeně inteligentní a pečlivá ve všem, co dělá. Vytrvalé úsilí těchto lidí nakonec přinese požadovaný výsledek, ať už je cesta k němu jakkoliv trnitá. Jejich složitá osobnost příliš nenahrává partnerským svazkům, ale když už dokážou slevit ze svých vysokých nároků a zamilují se, tak je jejich láska silná a opravdová.

Vztahy

Zdrženlivost a nedůvěra zrozenců Jedle vůči ostatním lidem jejich okolí snadno odradí, a tak si tito lidé seznamují obtížněji. To samé platí i v lásce. Jedle jsou většinou samostatné a nezávislé, nerady se spoléhají na pomoc druhých, i když jsou samy v případě potřeby obětavé. Jejich vrozená hádavost a změny nálad způsobují časté konflikty, proto to s mezilidskými vztahy nemají Jedle příliš jednoduché. 

Zdraví

Vzhledem k situacím, které Jedle zažívají díky své náladové povaze, trpí často chorobami způsobenými stresem. Hodně zrozenců ve znamení Jedle bývá v pozdějším věku postiženo vleklými chorobami.

Práce

Zrozenci jedle mají vysoké ambice a nespokojí se s prací, která neodpovídá jejich představě. Jsou velice pečliví a odhodlaní dotáhnout své úkoly do konce za každou cenu. Občas trpí Jedle pocity osamělosti, které si kompenzuje zvýšeným úsilím v zaměstnání.

+ -
Nadaná Nedůvěřivá
Pracovitá Náladová
Pečlivá Hádavá
Důstojná Náročná
Cílevědomá  
Obětavá  

Známé osobnosti narozené ve znamení Jedle

František Křižík, Nikola Tesla, Josef Suk, Franz Kafka, Jean de la Fontaine

TIP NA DNEŠEK

Lunární kalendář na dnešní den: